Envato Multi Technology

ආරාධිත අමතර 1xBet 2022 ලබා ගන්න

ඔබට බංග්ලාදේශය තුළ 1xBet තැන්පතුව ක්‍රියා පටිපාටියට උපකාර කිරීම සඳහා, බොහෝ ප්‍රතිශත විකල්ප තිබේ. ඔබට ඔබගේ ජංගම දුරකථනය හරහා ලියාපදිංචි වීමට අවශ්‍ය නැතිනම් ඔබගේ විද්‍යුත් තැපෑල භාවිතා කළ හැක. යෙදුම සඳහා සාමාජිකත්වය ලබා ගැනීම සඳහා නැවුම් කොන්දේසි සහ නියමයන් වෙත බැඳී ලියාපදිංචිය සඳහා ක්ලික් කරන්න. උදාහරණයක් ලෙස, ඔබ සමාජ ජාලකරණය තෝරා ගන්නේ නම්, ඔබට Fruit ID, Bing, හෝ Telegram වැනි ඔබේ සමාජ ආධාරක පද්ධති සොයා ගැනීමට සිදුවේ.

retrait 1xbet

  • අප සපයන නව ක්‍රීඩා අතිවිශාල වන අතර, ඔබට සැබවින්ම ක්‍රීඩා කරන සබැඳි ක්‍රීඩා ද ලබා ගැනීමට හැකි වනු ඇත.
  • ඔබට ඔට්ටු ඇල්ලීමට උදව් කිරීමට අදාළව රේඛාව ගැන ඔබට පැවසූ ඕනෑම දෙයක්.
  • කෙසේ වෙතත්, ඊට ඉහළින්, 1XBET ජංගම දුරකථනය හරහා ක්‍රීඩා කරන පුද්ගලයින්ට රැකියා නාගරික ප්‍රදේශයේ වෙබ් අඩවියෙන් බැහැරව විවිධ ප්‍රදේශ සඳහා පුද්ගලික අවාසි ලබා දී ඇත.
  • බොහෝ ක්‍රීඩකයින් ගැටළු විසඳීම සඳහා අවසාන ඉල්ලුම සහ ගුරුවරුන්ගේ දක්ෂ වැඩ සටහන් කරයි.
  • බෙටින් කෙන්යාවේ අන්තර්ජාල බ්‍රවුසරය තුළ ඔට්ටු ඇල්ලීම සරල සහ ආරක්ෂිත වන අතර වැඩි පුහුණුවක් නොගන්නා නිසා අඩුපාඩුවක් බැවින් මෙය අධ්‍යයනය කිරීමට අපහසුය.
  • ඔබේ ගැනුම්කරුවන්ගේ සාමාජිකත්වයෙන් දිරි දීමනා අංකය එකතු කර ඇති ප්‍රසාද අංකයට වන්දි ගෙවා ගැනීමට උත්සාහ නොකරන්න.

පඩිය ස්ථාපිත කිරීම සහ ඇදහිය නොහැකි තරම් ඉහළ මුදල් ලබා ගැනීම ඕනෑම කෙනෙකුට අගය කළ හැකිය. 1xbet කැසිනෝ සජීවී වාතය ඇදහිය නොහැකි තරම් සාධාරණයි. වෘත්තිකයන් තත්‍ය කාලීන චිත්‍රපට සබැඳියක් හරහා සැබෑ ජීවන රටාවට සමීපව ක්‍රීඩා කරයි. ජංගම උපාංගයේ බ්‍රවුසරයක් සොයාගෙන ඇතුල් වීමට අඩවියේ ඉලක්කය ඇතුළු කරන්න. නවතම ජංගම අනුවාදය සෙලියුලර් යෙදුම මෙන්ම ක්‍රියා කරයි.

තේරීම් ලේඛනය

1xBet යනු ඉන්දියානු වෘත්තිකයන් අතර ක්‍රිකට් ක්‍රීඩා කිරීමට ඇති විශිෂ්ටතම වෙබ් අඩවියයි. විශාල අවාසි සහිත ක්‍රිකට් තරඟාවලි, දැවැන්ත ඔට්ටුකරුවන් සමූහයක් සහ ඉපැයීම්වලදී ඉක්මන් ඉපැයීම් වලින් මෙය සනාථ කළ හැකිය. බොහෝ ක්‍රීඩකයින් දැනටමත් 1xbet හි ක්‍රිකට් ඔට්ටු තබා ඇති අතර ඔබට සැබෑ මුදල් දිනා ගත හැකිය. නවතම ක්‍රීඩා පිළිගැනීමේ දිරිගැන්වීම රුපියල් 20,000ක් දක්වා වූ විශිෂ්ට 100% ඇඳුම් දිරි දීමනාවකින් සමන්විත වේ.

  • නමුත් එසේ නොවේ , මෙම වර්ගයේ අඩුපාඩු Apple හි ios හිමිකර ගැනීමේ බලය තුළ පිළියම් කිරීමට උත්සාහ කරන අතර ඔබට Android OS ලැබෙනු ඇත.
  • දශක 2 කට වැඩි කාලයක් පුරා විචිත්‍රවත් ඉතිහාසයකින් පසුව, ඔවුන්ගේ සබැඳි සේවාවන් සැබවින්ම ලොව පුරා පැතිකඩ විසින් අගය කරනු ලැබේ.
  • අලුත්ම ලියාපදිංචි වීමේ ක්‍රියා පටිපාටිය ක්‍රීඩා කිරීමේ වැඩසටහනේ විවිධ වෙනස්කම් මෙන් හැසිරවීමට පහසු ආකාරයකි.
  • “සජීවී” සැපයුම්කරුවන්ගේ පැමිණීම් SA Playing, දැඩි තත්‍ය කාලය, පරිණාමය, Ezugi 1xBet යෙදුමේ මේසවල ඔබව තෘප්තිමත් කරයි.

කුඩා මුද්‍රණය ඇත්ත වශයෙන්ම සරල බැවින්, කෙසේ වෙතත්, ඔබ ඔවුන්ට බැලීමට ඉඩ දෙන්නේ නම්, ඔබටම පැවසිය හැකිය. එය දේශීය Us ක්‍රීඩාව ආසියාවේ වෙසෙන රසිකයින් ක්‍රීඩා කිරීමට උනන්දුවක් දක්වන බව පුරසාරම් දොඩයි. එවැනි තේරීම් ඔබට ප්‍රයෝජනවත් වන ඕනෑම ආකාරයක උපාය මාර්ගයක් වෙනස් කිරීම පහසු කරයි. මෙම විකල්පවලින් සමහරක් ටැන්සානියාවේ 1xBet ලකුණක් තිබීමට ප්‍රමාණවත් විය. සම්බන්ධ වූ විගසම, 1xBet රෙජිස්ටර් ක්‍රියාපටිපාටිය පැමිණෙන විට ඉතා පහසු වන බැවින් ඔබට සියලු වර්ගවල වෙබ් අඩවිය භාවිතා කිරීමට හැකි වනු ඇත.

භුක්ති විඳීම තුළ සහයෝගීව කටයුතු කිරීමට සහ ඔට්ටු ඇල්ලීමට හෝ ලාභ ලබා ගැනීමට ස්ථානයට අපේක්ෂා කරන පුද්ගලයින් නොමැත. එය නිර්මාණය කර ඇත්තේ ඔරලෝසු ක්‍රීඩා ක්‍රියා සූදුවකින් වන අතර එමඟින් නැවුම් අවශ්‍ය දැනුම සඳහා නැවුම් පෙනුම තරමක් වේගවත් කරන අතර ඔබට සම්පූර්ණයෙන්ම විවිධ තොරතුරු ලැබෙනු ඇත. අලුත්ම ශක්තියට සෑම විටම සහය ඇති අතර ස්ථානයෙන් ඈත් වුවහොත් නවතම වර්ගයට මාරු වීමට සපයනු ඇත. නමුත් එසේ නොවේ, එය බොහෝ විට උගත් 1 / 2 ක් වීඩියෝ ක්‍රීඩා ක්‍රීඩකයින් ඇතුළත ප්‍රදේශය ලබා ගැනීම ගැන බලා සිටීමයි. රූලට් ක්‍රීඩාව සඳහා, ඔබට එවැනි නවතම ලම්බකව ඔට්ටු ඇල්ලීම ගැන ඔට්ටු ඇල්ලීමෙන් නිසැකවම ප්‍රතිලාභ ලැබිය හැකිය. සමහර කිනිතුල්ලන් තුළ ඔබට පුද්ගලිකව නොඑසේ නම් ජීවන ප්‍රවාහයේ රැඳී සිටීමේ ඔට්ටු වලින් ඔබට පහසුවෙන් ශ්‍රේණිගත කළ හැකිය.

Wager පරිශීලක ශ්‍රේණිගත කිරීම් (

විශිෂ්ට 1xbet ගිණුමක් නැවත සක්‍රිය කිරීම සේවාලාභී සහායක කණ්ඩායම සමඟ සම්බන්ධ වී වෙනත් සාමාජිකත්වයක් ආරම්භ කිරීමෙන් ඔබට උදවු කළ හැක. අපගේ පුළුල් 1xbet විවරණයේ ආරක්‍ෂා කර ඇති බැවින්, 1xbet සම්පූර්ණයෙන්ම උසාවියක් වන අතර – ඔබට වඩා ආරක්ෂිත විය හැකිය – ඔබට නයිජීරියාව සමඟ ලොව පුරා රටවල් 50 ක් දක්වා වැඩ කළ හැකිය. සමාගම ලබා ගත හැකි වූයේ 2007 දී පමණක් වන අතර අද එය නිසැකවම නයිජීරියාවේ වෙබ් වාදන වෙබ් අඩවි වල බහුලව භාවිතා වේ.

සාමාජික කාර්යයේ සෑම තොරතුරක්ම නිවැරදි බව සහතික කර ගැනීමට සහ අවශ්‍ය නම් තො https://sociedaddeportivalemona.com/si/ රතුරු සංශෝධනය කරන්න.පළමුවෙන්ම, ඔහු හෝ ඇය නවතම සාමාජිකත්වය සම්පූර්ණ කිරීමෙන් පසු ඔවුන්ගේ පළමු තැන්පතුව සිදු කරයි. 1xBet බුක්මේකර් විශේෂාංගවල සඳහන් වූයේ ඔබ ඩොලර් 144 සීමාවේ සිට අවම තැන්පතුවක් පමණක් බවයි.

නව 1xbet කණ්ඩායමට අවශ්‍ය දත්ත ගොනු භාවිතා කිරීමෙන් ඔබේ ගිණුම සහතික කර ගන්න. වෙබ් අඩවිය විසින් පිළිගෙන ඇති ඔබගේ කැමති ආකාරයේ ගෙවීමක් භාවිතා කරමින් €පියවර 1 න් ඉතා අවම තැන්පතුවක් උත්පාදනය කරන්න. අවම වශයෙන් මිනිත්තු තුනක තේරීම් ඇකියුමුලේටර් ඔට්ටු මත අවම වශයෙන් පස් වතාවක්වත් ඔබට ලැබෙන අමතර ගණන පෙරළන්න. අසමතුලිතතා පියවර 1.4 (2/5) සෑම එකක් සඳහාම හැකියාව. විභව ජයග්‍රහණ තෝරා ගැනීමේ ඉහළ සම්භාවිතාවක් හිමි කර ගැනීමට අවම අවස්ථාව වටා ඔබේ ඔට්ටුව තබන්න.

සමාගම පාරිභෝගිකයන් කෙරෙහි ඔවුන්ගේ ආදරය යෝජනා කරන ආකාරය මෙයයි. ලකුණු ලබා ගැනීම සඳහා මාතෘකාව එක්රැස් කිරීම හෝ ප්‍රතිලාභ ලබා දීම සඳහා බොහෝ ගිණුම් තිබේ. ඔබ නොදන්නා අංකයකට හෝ විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනයකට වැරදි ලෙස සම්බන්ධ වූ පසු, අවසානයේ වරදක් සිදු වූ පසු ඔබට දේවල් සොයා ගත හැක.

කෙසේ වෙතත්, පද්ධතිය පිළිබඳ සාමාජිකත්වය සහ තහවුරු කිරීම ඉතා සරල වන අතර ඔබට විනිවිද පෙනෙන ක්රියා පටිපාටියක් කළ හැකිය. කලින්ම, ඔබ වෙබ් අඩවියට ඇතුළු වන්නේ ඊයම් හෝ 1xBet විකල්ප සබැඳිය මගිනි. නව සාමාජිකත්ව පෝරමය සඳහා දත්ත තුළට පිවිසීමෙන් ඔබට එය කළ හැකිය. එම පර්යේෂණය හඳුන්වා දීමෙන් පසුව, වැඩි පිරිසට දායකත්ව බොත්තම ක්ලික් කිරීමට අවශ්‍ය වනු ඇත.

වීඩියෝ ක්‍රීඩා විශාල තේරීමක් ඔබට 1xBet GH වෙත නවතම අවස්ථාව අත්හදා බැලීමට හැකියාව ලබා දේ. 1xGamble Ghana ඔට්ටු ඇල්ලීමේ ප්‍රජාවන්ගෙන් ඈත්ව සාමාන්‍ය ජනතාවක් තුළ බැබළෙන්නේ, ලොව පුරා ඔට්ටු අල්ලන්නන් සඳහා නියත වශයෙන්ම තෝරා ගැනීම සඳහා ඔබ තුළ සියල්ල ලබා දෙන අනුවර්තනය කළ හැකි පද්ධතියක් ලෙස ය. ඉන් පසුව, නව 1xChoice Asia ක්‍රීඩා සූදු සමාගමට නැවුම් Curacao ප්‍රාන්තයෙන් බැහැරව වලංගු බලපත්‍ර ඇත. නවීන දින සූදු කර්මාන්තයේ වැඩ බලපත්‍රයක් ලබා ගැනීම එතරම් සරල නැත.

ඔබ එසේ නොකරන්නේ නම්, ඔබට වෙනත් පියවර සමඟින් මෙම තොරතුරු සරලව කළ හැක.වීඩියෝ ක්‍රීඩාව අඩුවෙමින් පවතින දේ හරියටම ඔබට සොයා ගත හැකි අතර එමඟින් ඔබ සතුටු වන විට ඔට්ටු ඇල්ලීමට ඉඩ සලසයි. මෘදුකාංගය හරහා තවත් 1xBet සාමාජිකත්වයක් නිපදවීමේ පන්තිය ඉතා පහසු විය හැක. ඔබට කළමනා කිරීමට ඇත්තේ ගුණාත්මක දත්ත වර්ග සම්පූර්ණ කිරීම පමණක් වන අතර ඔබ කෙටි වේලාවක් ඇතුළත යාමට සූදානම් වනු ඇත. ඔබට දැනටමත් 1xBet ගිණුමක් තිබේ නම්, ඔබට ඉක්මනින් ඇතුල් වී ඔබේ ඔට්ටු ඇල්ලීමත් සමඟ ඇය සමඟ ආරම්භ කිරීමට ඔබට හැකියාව ඇත. නව ක්‍රීඩා ක්‍රියාකාරකම් ඔට්ටු ඇල්ලීමේ සාමාජිකත්වය විශිෂ්ට කිරීමට සම්බන්ධ කර ඇති හොඳම විශේෂාංගවලින් එකක් වන්නේ නව ආරාධිත සැපයීමට ඔබේ අත තැබීමයි.

සජීවී ඔට්ටු ඇල්ලීම

එක් අවස්ථාවකදී, ඔබ සමහර විට ජාතිවාදී ගනුදෙනු මඟ හැරිය හැකි අතර, බොහෝ විට, සමස්ත ක්‍රීඩා ප්‍රවාහවල ගුණාත්මක භාවය මෙම වෙබ් අඩවි ආකෘති හා සසඳන විට කිසිසේත්ම පහත වැටෙන්නේ නැත. අද, එවැනි ඉපැයීම් ආපසු ලබාගත හැකි හෝ සැබෑ මුදල් ස්ථායීතාවයෙන් මුදා හැරීමේ බලය ලබා ගැනීම සඳහා, ඔට්ටු ඇල්ලීමේ අවශ්‍යතා සපුරාලීමට ඔබට අවශ්‍ය වනු ඇත.නවතම පොත් තබන්නා සහ ඔබ 1xBet හවුල්කරුවන් සියලුම ඉහළ ක්‍රියාකාරකම් සහ තවත් බොහෝ දේ කිරීමට ඉඩ සලසයි.

1xbet ඔබේම 1xbet ඩිජිටල් බෑග් ගිණුමෙන් මුදල් නැති වූ විට ඔබට කීර්තියක් ලබා ගැනීමට අවශ්‍ය වූ නවතම ඔට්ටු ඇල්ලීමට එම ඔට්ටුවලින් ක්ෂණිකව ඔබෙන් ඉල්ලා සිටීමේ ප්‍රවණතාවක් ඇත. අවස්ථා තුනක් හෝ විශාල ලෙස බැලීමෙන්, ඇකියුමිලේටර් අවස්ථා 5ක් ඔට්ටු අල්ලන පැත්තේ අමතර ණය ශ්‍රේණිගත කිරීම පෙරළීමට වග බලා ගන්න. ජංගම පිවිසුම් දීමනාව ගැන දැනගත යුතු ප්‍රධාන කරුණු මේවාය. මෙම හේතුව නිසා, ඔබට ඔබේ ඇඟිලි තුඩුවල බහුවිධ පිවිසුම් අවස්ථා තිබේ. විනෝදජනක වීඩියෝ ක්‍රීඩාවක් අගය කිරීමට ඔබට වඩාත් සුදුසු දේ සොයා ගන්න සහ ඔබට සෑම විටම පාහේ ඔට්ටු ඇල්ලීමට හැකිය.

ලොව විශාලතම මූල්‍ය සමාගම වන ඉන්දියාවේ ප්‍රාන්ත ණය දෙන්නා, ඩිජිටල් ලෙස ශක්තිමත් කරන පාරිභෝගිකයන්ගෙන් හැකිවීම සඳහා එහි YONO වැඩසටහන සඳහා දියත් කරන ලද Real-Day Xpress ණය ශ්‍රේණිගත කිරීම සපයයි. ගනුදෙනුකරුවන්ට ඔවුන්ගේ පුද්ගලික නිවසේ ප්‍රතිලාභ සම්බන්ධයෙන් ලක්ෂ තිස්පහක් දක්වා සරල සහ පහසු උකසක් සුරක්ෂිත කිරීමට ඔබට උපකාර කිරීමට Yono යෙදුම භාවිතා කළ හැක. ▪ඔබට ඔට්ටු ඇල්ලීමට උපකාර වන ක්‍රීඩා දුසිම් ගණනක්, මෙන්ම ක්‍රීඩා, බේස්බෝල් සහ ඔබට පැසිපන්දු ආදිය කළ හැකිය. වෙබ් අඩවියේ, එය ප්‍රධාන වෙබ් පිටුවේ නිසි ස්ථානයේ ඉහළින්ම ඇත. තවද, ගූගල් වැනි සෙවුම් යන්ත්‍ර නිසා 1xChoice කොක්ක ඔබට අනිවාර්ය වෙබ් පිටුවට උදවු කිරීමට ක්‍රීඩකයා ස්වයංක්‍රීයව සම්ප්‍රේෂණය කරයි.

අද, නවීන සූදුකරුවන්ට ඔවුන්ගේ ව්‍යාපාරයෙන් සජීවී ඔට්ටු ඇල්ලීමේ විකල්ප අවශ්‍ය වී ඇත, එබැවින් ඔවුන් සැබවින්ම නව ගමනේදී ඔට්ටු අල්ලයි. දැනටමත්, 1xBet ඔවුන්ගේ ක්‍රීඩා පොත සඳහා සෑම දිනකම ඇතුළත-සූදු සූදු විකල්ප විශාල ප්‍රමාණයක් සපයයි. Windows සඳහා වන නවතම 1xBet මෘදුකාංගය එය වටිනවා විය හැක, සමහරවිට ඔබ විශ්වාස කළ නොහැකි අලංකාර දර්පණ මත රඳා නොසිටින විට, මලල ක්‍රීඩා වලින් ඈත්ව සිටින ග්‍රහලෝකයේ මහත් උනන්දුවක් දක්වන සෑම දිනකම ඔබ සැම විටම ප්‍රමුඛ වේ.

1xBet Ghana හි ක්‍රීඩා කිරීම ආරම්භ කරන්න

නැවුම් “ගෙවීම්” විකල්පය ඔබ තුළ ලොග් වී ඇත්නම්, කෙනෙකුගේ ගිණුමේ මුල් පිටුවේ වම්පස ඉහළ ප්‍රදේශයේ දක්නට ලැබේ. ඔබට අනිවාර්යයෙන්ම 1xBet Ghana ඉඩ ලබා දෙන සියලුම විකල්ප තිබේ. ක්‍රීඩකයෙකුගේ මාධ්‍යයට අනුව, ඔවුන් අනුකූල තැබීමේ මාධ්‍යයන් මිලදී ගත යුතුය, එය අනුගමනය කරමින් තිරයේ උපදෙස් පරිදි එය කරන්න.දැමීම ටින් කර ඇති අතර මුදල් ගිණුමට දන්වනු ලැබේ. 1xBet බහු දිරි දීමනා සහ දීමනා ලබා දෙන අතර ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීම හෝ දේශීය කැසිනෝ ආරම්භකයින් සඳහා ප්‍රසන්න එකතු කළ ප්‍රසාද දීමනාවක් ද ලබා දෙයි. ඔබ ඔබේ ප්‍රථම ස්ථානය සිදු කළ පසු ඔබ කැමති ව්‍යාපාරයක් ඔබේ චරිත ආහාර සැලැස්මෙන් මිලදී ගත හැකිය.

ක්‍රීඩා මලල ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීමේ කේතය – අධ්‍යයන ක්‍රියා පටිපාටි සම්බන්ධයෙන් එය සකස් කර ඇත, සටහන් කරන්නන් සහ ඔබට CC නැවත වරක් තල්ලු කිරීම් ශක්තිමත් කර SK නැවත පැමිණිය හැකිය. ඔබ නවතම ගිණුමක් ආදර්ශයක් සොයා ගත් විට, ඔබට ඔවුන්ගේ උපරිම නැවුම් පාරිභෝගික සුබපැතුම් මිලදී ගත හැකිය, එනම් 130% එකතු කරන ලද ප්‍රසාද දීමනාවකි. 1xBet අත්සන් කිරීම යනු ක්‍රීඩා කිරීමේදී හොඳ ගමනක් ආරම්භ කිරීමේ ක්‍රමයකි.

නව දෝංකාරය මූලික වෙබ් අඩවිය වැරදී ගියහොත් වාදනය සක්‍රීය කරන මූලාශ්‍රයක් ලෙස හැඳින්වේ. සංවිධානයේ අංගයක් වන විශේෂත්වය වන්නේ අවස්ථා ක්‍රීඩා කිරීමයි. ඔබට පුරෝකථනයක් කළ හැකි සිදුවීම් රාශියක් ඔබට සොයාගත හැකිය. මෙම සේවා සාමාජිකත්වය ප්‍රයෝජනවත් වෙළඳ භාණ්ඩ ද පිරිනමන අතර ඔබට ඔබේ ගනුදෙනුකරුවන්ගේ ඇඟිලි තුඩුවලට ප්‍රයෝජනවත් ස්ථාන ලබා ගත හැක.

හොඳම කොටස නම් ඔබේ විසඳුම් වලින් වාසිදායක වත්කම් ලබා ගැනීමට සැලසුම් කිරීමේදී ඔබට විශිෂ්ට 1xBet ප්‍රවර්ධන කේතයක් භාවිතා කළ හැකිය.ක්‍රීඩාව තුළ ක්‍රීඩා කිරීමට පෙර අපගේම පුද්ගලික 1XBET අලෙවිකරණ කේතය දෙස බැලීම නොසලකා හරින්න එපා. නැවුම් පිළිගැනීමේ දීමනාවට අමතරව, 1xBet හි නවතම ක්‍රීඩකයින් සාමාන්‍ය ව්‍යාපාර ගණනාවකට සම්බන්ධ වී ඇත. සංවිධානය ඒ සමඟම දිරිගැන්වීම් වලින් සංකීර්ණ වැඩසටහනක් ඉදිරිපත් කරන අතර ඔබට වෙළඳ දැන්වීම් කළ හැකිය.

බුකියේ රාජ්‍ය වෙබ් අඩවිය විවෘත කර නැවුම් “ලියාපදිංචිය” බොත්තම ක්ලික් කිරීමෙන් නවතම සංඥා ක්‍රියාවලි ආරම්භ කරන්න. අලුත්ම ග්‍රාහකත්ව ක්‍රියාවලීන් ඔබ මීට පෙර කිසි දිනෙක අත්හදා බැලීම් නොකළ වාදනය කිරීමට ඉඩ දෙයි. එය පරාසයක ක්‍රීඩා කරන අඩවිය සඳහා ඔවුන්ගේ මිනිසුන්ට Stayer Accumulator ලෙස හඳුන්වන වෙනත් ආකාරයේ ඇකියුමුලේටර් ඔට්ටුවක් ඉදිරිපත් කරයි. එකතු කරන ලද ප්‍රසාද දීමනාව සොයා ගන්නා ලදී, එය ඇකියුමියුලේටර් ඔට්ටුව තුළ 5 ගුණයකට වඩා රෝල් කිරීමට අවශ්‍ය වන අතර, සෑම එකක්ම ඒ නිසා අවම වශයෙන් 1.cuatro (2/5) ට අඩුම පරතරයේ තේරීම් තුනක් පමණ තිබිය යුතුය. මුරපදයක් කළමනාකරණය කර නැවුම් සූදු වේදිකාවේ සම්භාවිතාව භාවිතා කරන්න. බදාදා දක්වා යුරෝ 100 ක් තරම් ඉහළ මූලික තැන්පතු කරන්න, එවිට ඔබට සාමාජිකත්වයේ වාසියක් සොයාගත හැකිය.